Koncert scholy

Koncert scholy u kostela sv. Mikuláše ve Skalici před vánoci, nebo o vánocích se už vlastně stal tradicí. Dobrou tradicí, na kterou se farníci těší! Ani letos tomu nebylo jinak.

Schola samozřejmě usilovně cvičila už mnoho dnů předem a vše připravovala, aby nic nezůstalo ponecháno náhodě. Na výsledku to samozřejmě bylo poznat! Vše klapalo na jedničku.

Kostel byl sice promrzlý, ale písničky dovedly zahřát posluchače u srdce a také ale zahřály zkřehlé prsty při potlesku. A netleskalo se málo!

Všem organizátorům i interpretům patří velké a upřímné poděkování, protože dělat něco pro druhé, jak tak, zdarma a pro radost – to v dnešních konzumem naplněných dobách není častým úkazem. O to větší patří díky!

Už se těšíme na příští rok!

Snímky nafotil pan Jiří Kohut st.