Mít lůžko, na kterém budu dnes spát

Dnes o Misijní neděli, tedy 23. 10. 2016 jsme v naší farnosti zahájili sbírku „Mít lůžko, na kterém budu dnes spát…“.
Ano, jak samotný název napovídá, „naše“ misijní škola s internátem na ostrově Tanna v souostroví Vanuatu, potřebuje lůžka, na kterých by mohli žáci této školy spát. Pro nás je lůžko natolik samozřejmostí, že si ani neuvědomujeme, že jej máme. Někteří žáci misijní školy ovšem spí na zemi, protože nedávný cyklon Pam vybavení misijní školy a internátu z větší části zničil. A nejen to: nedostává se ani stolů a židlí, na kterých by mohla probíhat výuka. I ty cyklon poničil.
Rozpočet a další podrobnosti sbírky jsou uvedeny v souboru, který je k dispozici ke stažení.
Pán Bůh vám odplať svou milostí a požehnáním, za každý váš dar!

Mohlo by se vám líbit...