První sv. přijímání

První svaté přijímání dětí ve farnosti je jistě velice radostnou událostí v životě každé farnosti. V naší farnosti tomu bylo o neděli Nejsvětější Trojice nejinak.

Slavnost prvního svatého přijímání byla opravdovou slavností se vším všudy! „Vyparáděné“ děti v doprovodu svých rodičů, krásně nazdobený kostel a nádherné slunečné počasí doplňovalo celkovou slavnostní náladu. Mši svatou sloužil náš otec Pawel Grodek, homilii s prvokomunikanty vedl trvalý diakon Pavel Ramík, vše doplňovala svou hudbou farní schola. 

Opravdu krásná slavnost! Nám už „jen“ zbývá modlit se za prvokomunikanty, aby jejich první svaté přijímání nebylo i tím posledním…

Připomenout si slavnostní okamžiky můžete prostřednictvím reportážních fotografií, které nám laskavě poskytl pan Jiří Kohut st.

Mohlo by se vám líbit...